Powiększanie punktu G


Powiększanie punktu G - GSA® (z angielskiego: G-Spot Amplification) jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. Metoda wykorzystuje własny tluszcz pobrany z innych okolic lub rekombinowany kolagen, który jest białkiem występującym w całym organizmie człowieka. Właśnie ze względu na naturalną obecność kolagenu, metoda jest bezpieczna, czego potwierdzeniem jest rejestracja preparatu przez FDA (ang. Food and Drug Administration - Agencja ds. Żywności i Leków)

Głównym celem GSA® jest intensyfikacja doznań seksualnych związanych ze stosunkiem płciowym. Sam zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa kilka minut, a wizyta w gabinecie nie przekracza 30 minut. Już w 4 godziny po zabiegu kobieta może prowadzić normalną aktywnością płciową, ale o zwiększonej intensywności.

Metoda GSA® jest skierowana do wszystkich kobiet pragnących wzmocnić przeżywanie kontaktów intymnych. Również do tych, które są zadowolone ze swojego życia intymnego. W badaniach wykazano, że 87% kobiet po zabiegu odczuwa znaczne wzmożenie przyjemności seksualnej. Efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy, jednak należy zaznaczyć, że różnią się wśród pacjentek.Informacja oraz umawianie konsultacji w zakresie
GINEKOLOGII PLASTYCZNEJ, ESTETYCZNEJ I REKONSTRUKCYJNEJ

prowadzi: mgr Halina Tomaszewska
tel.: +48 606 431 914